Фахівці Держрибагентства обговорили питання створення інтерактивної платформи ”Aquaculture for life”

Восьмого вересня 2020 року відбулася робоча зустріч фахівців Держрибагентства, бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури» та представників Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) щодо організації інтерактивної платформи «Aquaculture for life».

Метою даної онлайн платформи є створення передумов для сталого розвитку аквакультури в Україні. Запропонований в рамках даного проєкту формат співпраці включає у себе спрощення процедури укладення орендних відносин в аквакультурі, правове регулювання сфери рибництва, проведення спільних конференцій, семінарів, круглих столів в інтерактивному режимі, створення навчальних програм, посібників тощо.

Представники Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) особливу увагу приділили питанням запровадження інновацій в аквакультуру, розробки нових технологій, ресурсоощадливого обладнання, навчальної і консультаційної діяльності, широкого розповсюдження іноземного досвіду ведення аквакультури.

Фахівці бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури» надали пропозиції щодо допомоги проєкту USAID у створенні національного українського бренду та проведення ґрунтовних маркетингових досліджень продукції аквакультури.

Під час заходу учасники також обговорили питання популяризації та сталого розвитку сфери аквакультури, реформування рекреаційного рибальства і риболовного туризму, як перспективних напрямів підприємництва в Україні.

За результатами зустрічі у рамках співпраці вирішено створити і погодити програму заходів та продовжити роботу з організації інтерактивної платформи «Aquaculture for life».

«Створення онлайн платформи «Aquaculture for life» може стати чудовим майданчиком для заходів з підтримки малого і середнього бізнесу, сприяння розвитку територіальних громад, проведення навчально-виховних заходів, методичної та консультативної допомоги тощо», – зазначив директор Методично-технологічного центру з аквакультури Юрій Шарило.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.