Удочки для зимней рыбалки

Наші активні форумчани Веталь та gorlitsa написли досить цікаву статтю про зимові вудочки. Приводимо тут уривок з неї і фотографії вудочок, більше Ви зможете прочитати на нашому форумі vinfishing.vn.ua/forum/viewtopic.php.

 Взимку основна риба, це окунь. Плотву ловимо в основному на річці в районі від Ладижина до мосту на Н.Кропивну.Попадається і на деяких ставках. Вудка на плотву може бути як і “окунева” з однією мормишкою(плотва теж полюбляє танцюючу мормишку), так і з “плотвинною” оснасткою. Плотвинні вудки працюють і на карася. Індикатор кльову – сторожок, є ще коромисло https://vinfishing.vn.ua/forum/viewtopic.php?f=48&t=52

. Поплавок у нас не прижився. Річ у тому, що конструкція поплавкової оснастки вимагає сидіти над лункою. Поплавок при цьому притоплений, якщо ми ловимо на течії і на глібині – його просто не видно, так як вудочки розставляються на деякій відстані. В очереті, де ловиться карась – мілко і потрібно відходити від лунки, поплавок теж не видно! Акула взагалі ловить – вудки стоять як флажки, катушка всунута в сніг – орієнтується на сторожок !
Справжня оснастка плотвинних вудочок (їх треба мати штуки три, не менше!) – це грузик на кінці основної(0,1-0,15мм) жилки а зверху на поводках(0,08-0,1мм) гачок 2,5 або мормишка. Ставиться два поводки, так щоб не чіпляли один одного. Якщо є течія – нижній може бути довжиною нижче груза, течія його відведе…Можна на верхній чіпляти мормишку, на нижній гачок, дивлячись що клює..Наживка – мотиль, манка, сало..куди без нього?

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *