Удочки для зимней рыбалки

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Наші активні форумчани Веталь та gorlitsa написли досить цікаву статтю про зимові вудочки. Приводимо тут уривок з неї і фотографії вудочок, більше Ви зможете прочитати на нашому форумі vinfishing.vn.ua/forum/viewtopic.php.

 Взимку основна риба, це окунь. Плотву ловимо в основному на річці в районі від Ладижина до мосту на Н.Кропивну.Попадається і на деяких ставках. Вудка на плотву може бути як і “окунева” з однією мормишкою(плотва теж полюбляє танцюючу мормишку), так і з “плотвинною” оснасткою. Плотвинні вудки працюють і на карася. Індикатор кльову – сторожок, є ще коромисло https://vinfishing.vn.ua/forum/viewtopic.php?f=48&t=52

. Поплавок у нас не прижився. Річ у тому, що конструкція поплавкової оснастки вимагає сидіти над лункою. Поплавок при цьому притоплений, якщо ми ловимо на течії і на глібині – його просто не видно, так як вудочки розставляються на деякій відстані. В очереті, де ловиться карась – мілко і потрібно відходити від лунки, поплавок теж не видно! Акула взагалі ловить – вудки стоять як флажки, катушка всунута в сніг – орієнтується на сторожок !
Справжня оснастка плотвинних вудочок (їх треба мати штуки три, не менше!) – це грузик на кінці основної(0,1-0,15мм) жилки а зверху на поводках(0,08-0,1мм) гачок 2,5 або мормишка. Ставиться два поводки, так щоб не чіпляли один одного. Якщо є течія – нижній може бути довжиною нижче груза, течія його відведе…Можна на верхній чіпляти мормишку, на нижній гачок, дивлячись що клює..Наживка – мотиль, манка, сало..куди без нього?

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.