В Чернівецькій області заборонено будь-який вилов раків у період їхньої осінньої ліньки!

З 15 вересня по 30 жовтя на всіх водоймах Черновецької області заборонено вилов раків! Також заборонили будь-яку господарську діяльність, яка б перешкоджала ліньки раків. Якщо Ви будете перебувати під час рибалки в цій місцевості то не забувайте про цей наказ.
 
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ (ДЕРЖКОМРИБГОСП) ГОЛОВНЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ РИБООХОРОНИ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (ЧЕРНІВЦІДЕРЖРИБООХОРОНА)

 

Н А К А З
 

“01” ___09___ 2011 р.  м. Чернівці    № 77
 

Про заходи, щодо охорони раків в період осінньої линьки у водоймах Чернівецької області

Відповідно до Закону України «Про тваринний світ», «Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року №1192, «Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства», затвердженого постановою КМУ №1126 від 18.07.1998 р., Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України №19 від 15.02.1999 р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 р. за № 269/3562, Положення «Про Головне державне управління рибоохорони та регулювання рибальства у Чернівецькій області», спираючись на наукові дані щодо життєвого циклу раків та з метою забезпечення охорони їх під час осінньої линьки на території Чернівецької області:

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити:

1.1. Будь-який вилов раків у всіх водоймах Чернівецької області в період з 15 вересня по 30 жовтня 2011 року;

1.2. Господарську діяльність на ріках та їх притоках, озерах, водосховищах та інших водоймах Чернівецької області, яка впливає чи може впливати на раків під час линьки, а саме:

1.2.1. Несанкціоноване будівництво у водоохоронних зонах та прибережних смугах водойм;

1.2.2. Несанкціоноване добування піску, гравію та піщано-гравійної суміші із русел водойм;

1.2.3. Миття автотранспорту у водоймах;

1.2.4. Забруднення водойм побутовими та промисловими відходами;

1.2.5. Організація на берегах річок стихійних побутових смітників;

1.2.6. Проведення інших робіт, що впливають чи можуть впливати на гідрологічний та гідрохімічний режими водойм.

1.3. Продаж на ринках області раків, що добуті з природних або штучних водойм без відповідного дозволу чи з іншими порушеннями чинного законодавства.

2. Через засоби масової інформації, повідомити громадськість про введення особливих заходів з охорони линючих раків у водоймах Чернівецької області в період з 15 вересня по 30 жовтня 2011 року.

3. Працівникам Чернівцідержрибоохорони посилити контроль за дотриманням природоохоронного законодавства на водоймах Чернівецької області, з широким залученням громадських інспекторів та працівників міліції.

4. Провідному іхтіологу Чернівцідержрибоохорони Беженарю Р. В. та іхтіологу І категорії Чернівцідержрибоохорони Смірнову Д. А. систематично вести спостереження за проходженням линьки раків та широко висвітлювати в засобах масової інформації результати роботи з охорони раків у період линьки.

5. Контроль за виконання цього наказу залишаю за собою.

Начальник     М. Сивоус

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.