У Міжнародний день чистих берегів працівники Держрибагентства звільнили від сміття ділянку берега річки Південний Буг

19 вересня 2020 року в рамках Міжнародного дня чистих берегів працівники Держрибагентства взяли участь в екологічній акції з прибирання берегу р. Південний Буг на території півострову «Бригантина» у м. Вінниця.

Разом з представниками місцевої влади, громадських організацій і небайдужими громадянами прибрано від сміття значну ділянку одного з найулюбленіших місць відпочинку вінничан.

На «Велике прибирання» прибережних територій, ініційоване Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України по всій країні, у Вінниці зібралось понад 200 учасників.

За словами т.в.о. Голови Держрибагентства Олега Баздуганова, який брав участь у заході разом з численною командою представників Вінницького рибоохоронного патруля, лише за 40 хвилин учасникам вдалося зібрати понад 30 великих пакетів сміття. А на завершення прибирання назбиралося аж 106 таких пакетів.

«Зараз усі знають, наскільки критичною є ситуація в Україні із забрудненням сміттєвими відходами і як це жахливо впливає на екологію. Тому сьогоднішня акція – ще одна спроба вплинути на екологічну свідомість наших громадян, виховати в них турботу про довкілля, як повсякденну звичку», – зазначив т.в.о. Голови Держрибагентства Олег Баздуганов.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.