На Вінниччині збираються на флешмоб проти забруднення Дністра

Ямпільський журналіст і активіст Василь Кізка скликає людей на флешмоб. Причина – багаторічне забруднення ріки Дністер каналізаційними стоками молдовського міста. Про це журналіст повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

«…організовую з друзями флешмоб про багаторічне забруднення ріки, у величезних обсягах, зовсім неочищеними каналізаційними стоками молдовського міста, – пише Василь Кізка. – Запрошую приєднатся до нас: Басейнову раду Дністра, українські і молдовські ЗМІ. Сподіваюся на підтримку журналістів, екологів, правозахисників Молдови, запрошую їх в цей час спільно з нами провести цю важливу екологічну акцію з свого берега. Пропоную головне спільне гасло флешмобу: «SOS! Умирає наша ріка!»

Журналіст анонсує акцію у Цекинівці Ямпільського району 10 жовтня на 10 годину на українському березі Дністра, навпроти Сороцької фортеці.

Про проблему з очисними спорудами у селі Цекинівка йшлося на зустрічі керівництва вінницької облдержадміністрації та Надзвичайного і Повноваженого Посла Республіки Молдова, що відбулася на початку вересня.

Джерело:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.