Вінницядержрибоохорона нагадує!

 Здійснення любительського рибальства.

( Витяг із  Правил любительського і спортивного рибальства затверджених Наказом Державного комітету рибного господарства України 15.02.99 р.  № 19, зареєстрований  в Міністерстві юстиції України 28.04.99 р за № 269/3562)

 

Любительське і спортивне рибальство –Любительський і спортивний лов риби  і водних безхребетних для власних потреб дозволяється всім громадянам України, іноземцям, а також особам без громадянства у всіх водоймах України, за винятком водойм природно – заповідного  фонду,  ставкових та інших риборозплідних господарствах спеціальне використання яких обмежене (питні, технічні, лікувальні та інші), водоймах, де лов або добування (далі-лов) заборонені цими  Правилами рибальства.

Здійснення любительського рибальства: на водоймах загального користування –безкоштовне, при цьому дозволяється лов з берега або з човна (крім нерестового періоду), вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше 5 на рибалку та спінінг.  Дозволяється одній  особі вилов за добу перебування на водоймі не більше 3 кг риби, із них  не більше 30% маломірної від загального улову.

Лов раків: проводиться раколовкою- «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою,  «розщіпом» не більше 5 снастей на ловця, добова норма вилову раків  на одного ловця 30 шт, розміром не менше 10 см. Забороняється лов раків у водоймах Вінницької області ( у нерестовий період   з 20.04. по 30. 06.   та під час линьки з 10.08. по 10.09.12 р .)

Підводне полювання: Підводне полювання на риб дозволяється гарпунними рушницями без застосування аквалангів та автономних дихальних приладів, у місцях визначених органами рибоохорони для проведення любительського рибальства, при наявності посвідчення підводного мисливця.

 

Вивезення з водойми риби та безхребетних – як у свіжому, так і в обробленому вигляді – незалежно від терміну перебування на водоймі дозволяється в розмірі не більше за добову норму ( 3 кг. риби, 30 шт. раків ), за винятком випадків, коли  вага однієї рибини перевищує встановлену норму вилову.

Вінницядержрибоохорона

>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.