Впровадження платного любительського та спортивного рибальства на Ладижинському водосховищі

 З 01.11.2011 року на Ладижинському водосховищі впроваджене платне любительське та спортивне рибальство.
 Любительський і спортивний лов риби в Ладижинському водосховищі для задоволення власних потреб дозволяється здійснювати за плату всім громадянам за умови дотримання правил любительського і спортивного рибальства та вимог Режиму рибогосподарської експлуатації Ладижинського водосховища.
 
   Проведення любительського і спортивного рибальства в незаборонений літній період дозволяється по обидва береги на всіх ділянках водосховища (окрім ділянок, де заборонено правилами любительського і спортивного рибальства та місць установки промислових знарядь лову) з берега і плавзасобів до 50 метрів від берега.

 
     Любительський і спортивний лов риби в період від початку льодоставу до сходу льоду (зимовий період) дозволяється здійснювати в таких місцях:
—  від початку с. Зяньківці Немирівського району до початку с. Анциполівки Немирівського району, по обдва береги;
—   від закінчення с. Новоселівки Немирівського району до Маньківської берегової насосної станції Тульчинського району, по обидва береги;
—   від закінчення с. Степашки Гайсинського району до затоки в с. Заозерне Тульчинського району, правий беріг, 200 метрів від берега.
 
  Право безкоштовного рибальства надається (за наявності відповідного посвідчення) інвалідам 1 та 2 груп; учасникам війн та військових конфліктів; учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорій; дітям до 16 років; жителям сіл, розташованих на берегах Ладижинського водосховища (за наявності копії паспорта з відповідною реєстрацією).
 
    Згідно з наказом районного комунального підприємства «Гайсинське риборозвідне господарство» № 8 від 01.11.2011 року, встановлено ціну за 1 квиток на право любительського та спортивного рибальства в сумі 12 грн. Добова норма вилову риби на одного рибалку 5 кг.
 
  Квитки для любительського та спортивного рибальства реалізуються на місці рибальства працівниками РКП «Гайсинриброзвідгосп».
 

>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *