За тиждень рибоохоронний патруль виявив 45 правопорушень

У період з 7 по 14 вересня інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 45 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

«Загалом, у порушників конфісковано 17 кг риби та 10 одиниць заборонених знарядь лову («драчі», сітки, хватки, раколовки). Накладено штрафів на суму 3 825 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 10 251 грн», – повідомив керівник рибоохоронного патруля Олексій Ягельський.

Для прикладу, 10 вересня виявили рибалку, який використовуючи три ліскові сітки здійснював незаконний вилов водних біоресурсів. В сітках було 45 екземплярів карася сріблястого загальною вагою 12 кг.

12 вересня на ставу «Поділля» громадянин за допомогою «екрану» намагався виловити рибу. Виловив 10 екз. плітки та 1 екз. окуня загальною вагою менше 1 кг.

«На всіх винних осіб були складені адміністративні протоколи. Заборонене знаряддя лову вилучено. Матеріали справ передані в районні суди. Порушники можуть отримати штраф у розмірі від 340 грн до 680 грн», – повідомили у відомстві.

Загалом впродовж тижня працівники рибоохоронного патруля склали сім протоколів за рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову, 31 протокол за порушення правил рибальства та один за продаж риби без відповідних документів. Крім того, оформлено шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.